Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


BURZA
jeśli zaskoczy cię w szczerym polu: zapowiada negatywne wydarzenia natury ogólnopolitycznej, społecznej lub podobne; z bardzo pociemniałym niebem: niepokoje w kraju; ukryć się pod dębem: zapowiedź niebezpieczeństwa, przed którym trzeba uciekać; przeczekać burzę w bezpiecznym miejscu: unikniesz niebezpieczeństwa; dać się jej zaskoczyć: groźba nieszczęścia; przeżyć ciężką burzę: dobry bieg interesów; patrzeć na szalejącą z bezpiecznego miejsca: zagrożenie egzystencji, związku uczuciowego albo przeszkoda w innej ważnej sprawie; słyszeć jej wycie: złe wiadomości; znaleźć się wśród niej i walczyć o przetrwanie: wróży duże trudności i straty.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
BRANSOLETA nosić samemu: ukryta miłość; otrzymać w prezencie; nadciągająca radość; widzieć u innego człowieka: niepotrzebne wydatki; czarna: długotrwała lub nieuleczalna choroba; widzieć kilka bransolet: zbędne wydatki.
PORTIER widzieć lub mieć z nim do czynienia: nie przejmuj się ludzkimi plotkami; być nim: nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy.
PRZYSIęGłY (SęDZIA) strata czasu.
POJAZD można oczekiwać pomyślnego rozwoju wypadków.
KSYLOFON widzieć albo usłyszeć: zapowiedź rzadkich, wyszukanych rozkoszy; grać na nim: odkryjesz w sobie talent, o którym nie miałeś pojęcia.
SZPAK powinieneś mniej mówić.
ODBICIE, WIZERUNEK jak lustro i fotografia: poszukiwanie prawdziwego obrazu siebie samego i innych.
HOCHSZTAPLER mieć z nim do czynienia: stracisz dużo pieniędzy; być nim: pomnożysz swoje zasoby materialne.
STRACH bać się: pokonasz swoich przeciwników i mimo wielu przeszkód przybliżysz się do swego celu.