Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


DZIWKA
senne sprzeniewierzenie się monogamii, także marzenia seksualne.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
CIEKAWY, ZACIEKAWIONY być: pogardliwy stosunek do otoczenia.
LIST otrzymać: nieprzyjemne wiadomości; miłosny otrzymać: złe wieści; pisać: jesteś zakochany; żałobny: dobra nowina.
HEBEL (STRUG) widzieć: uporządkujesz pewne sprawy; heblować: licz się ze śmiercią w otoczeniu; widzieć innych, jak heblują: ktoś chce cię zdominować; ujrzeć wióry albo robić je podczas heblowania: wykonasz jakąś pracę z wielką dokładnością.
JASTRZąB niewierność i brak szczęścia na loterii.
PAłAC sen-życzenie sprowokowany przez sytuację przymusową, po którym następuje nieprzyjemne przebudzenie; widzieć: utrata wolności osobistej; otrzymać bądź odziedziczyć: popadniesz w kłopoty albo przygnębienie; mieszkać w nim: grozi ci upadek lub „zimny prysznic" w jakiejś sprawie; przebywać w nim: popadniesz w zależność od innych i będzie to bardzo uciążliwe.
UBIERAć SIę samemu: pewne tajemnice zostaną ujawnione; widzieć innych ubierających się: nie odmówisz pomocy obcemu człowiekowi.
PIELUCHY widzieć: każdy medal ma dwie strony.
BURAK (CUKROWY) widzieć go w ziemi: cierpliwość i hart ducha umożliwią ci po pewnym czasie osiągniecie wielkich korzyści w jakiejś dziedzinie; zbierać: nagroda za cierpliwość nie da na siebie długo czekać; ujrzeć stertę buraków: zapowiedź wydarzenia, które przyniesie korzyści
NIEWYPłACALNOść pójdziesz szybko naprzód, podniesiesz się prędko z jakiegoś upadku.