Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


JADALNIA
twoje zamierzenia napotkają jakieś trudności.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
MALOWAć flirt lub miłostka; farbami: białą, zieloną, błękitną i innymi delikatnymi pastelami: niczym nie zmącone szczęście; czerwoną: zburzenie szczęśliwych chwil kłótnią lub niesnaskami; żółtą: twoje szczęście ucierpi z powodu zazdrości; szarą: twoje szczęście zmącisz sam, gdyż opadną cię melancholijne rozważania; czarną: żałoba i zmartwienia; brązową: przeciwności losu zepsują ci od czasu do czasu dobry nastrój.
PLAC przemilczanie trudności i przeszkód; ujrzeć olbrzymi: zyskasz poparcie dla twego przedsięwzięcia.
FILM oglądać: nuda; występować w nim: wytworna znajomość z kimś, dzięki komu w przyszłości wiele osiągniesz; być producentem filmowym: pomyślność.
OSTATNIE NAMASZCZENIE przyjmować: czeka cię ciężka choroba.
POLOWANIE sądzisz, że polujesz, tymczasem to ty jesteś obiektem nagonki; uwaga na człowieka, który chce się do ciebie zbliżyć; widzieć: przeciwnicy utrudniają ci życie; udać się na nie: zapragniesz małżeństwa; strzelać podczas polowania: twoje poglądy sprawią, że przepadniesz w oczach otoczenia; wrócić bez zdobyczy: rozczarowanie; upolować coś: będziesz się cieszył z cudzego nieszczęścia; zaproszenie na polowanie: szczęście w loterii.
APASZKA trzeba się chronić przed przeziębieniem.
USTA podobnie jak zęby - znak seksualny, symbol potencji u obojga płci; mieć duże: niewykluczone, że masz talent oratora.
LABORANT można oczekiwać postępów w interesach.
TERMOMETR widzieć: przykre doświadczenie w wyniku znajomości i obcowania z nieodpowiedzialnym człowiekiem.