Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


JAZDA
przedsięwziąć ją: oznacza dalszą drogę życia, przy czym ważni są towarzysze podróży.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
OGNIK (BłęDNY) ujrzeć: nie pozwolisz się do czegoś nakłonić, namówić albo zwieść komuś.
ARMIA widzieć: niepokój o przyszłość; patrzeć, jak wkracza do kraju: wielkie zmiany; wstąpić do niej: sukcesy w finansach; w działaniach wojennych: oczekuj wielkiego bogactwa.
STEROWIEC wróży wspaniały wzlot, karierę; lecieć nim: pomyślność w życiu, w nauce, pracy; ujrzeć spadający: twoja egzystencja uległa zachwianiu.
HERBATA widzieć, zaparzać, pić: musisz wykazać maksimum cierpliwości w sprawie, która cię interesuje.
LEżEć pod gołym niebem: dobra wróżba; z ukochaną osobą: zapowiedź trwałego szczęścia.
RURA widzieć ją: wygodne życie; widzieć ich wiele: możesz liczyć na pomyślność w życiu.
MANICURE przyglądać się, gdy ktoś robi komuś: nie daj się zwieść pozorom; dać sobie zrobić: u kobiet powodzenie dzięki olśniewającej powierzchowności; u mężczyzn pozorny sukces lub nieuzasadnione przechwałki; robić komuś: nabrać kogoś lub próbować to uczynić.
KRZEW skryć się w krzewinie: znajdziesz się w niebezpieczeństwie; widzieć kogoś tam ukrytego: odkryjesz pewną tajemnicę; ujrzeć płonący: zapowiada ważne zdarzenie.ia.
ZAMEK (U DRZWI) ujrzeć: nawoływanie do ostrożności i dystansu w pewnej sprawie; otworzyć go: przed tobą nowe perspektywy na przyszłość; nie móc otworzyć: licz się z nieprzewidzianą przeszkodą; zamknąć: zepsujesz sobie dobre widoki na przyszłość; gwałtownie otworzyć: całkowita klęska przedsięwzięcia; kłódka: oznacza bezpieczeństwo, pewność.