Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


KAKAO
pić je: zapowiedź gorzkiego przeżycia; ujrzeć kakaowiec: znajomość z cudzoziemcami.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
INSERAT (OGłOSZENIE) przeczytać w gazecie: brak ci zdecydowania.
BANKRUCTWO zbankrutować samemu: całkiem niespodziewane znalezienie wyjścia z trudnej sytuacji. siedzieć w nim: przelotna znajomość
ZASKARżYć kogoś: różnice zdań albo małe kontrowersje z otoczeniem; zostać oskarżonym: pojednasz się z przeciwnikiem.
KAPELUSZ GRANIASTY sława i poważanie.
SANKI widzieć: sukces zależy od tego, czy potrafisz się dostosować do stosunków i okoliczności, w jakich się znajdujesz; jechać na nich: powodzenie; przewrócić się podczas jazdy i wpaść w śnieg: zakochanym wydarzy się coś niemiłego, ku uciesze otoczenia, ale ich miłość na tym nie ucierpi, wręcz przeciwnie - będzie jeszcze gorętsza; zażywać sanny dla przyjemności i relaksu: przydarzy ci się historia miłosna; przyglądać się zawodom saneczkarskim: przestroga przed karkołomnym przedsięwzięciem; brać w nich udział: wdajesz się w niebezpieczne i ryzykowne zamierzenie.
DYM zagrożone zdrowie; podniecenie nerwowe, które źle oddziaływa na system wegetatywny; widzieć czarny lub ciemny: zwiastuje przeciwności losu; biały: szczęście, niestety krótkotrwałe.
METAL ogólnie znaczy: bogactwo.
NARTY widzieć: ostrzeżenie przed stromą drogą; jechać na nich: w jakiejś sprawie raczej się cofniesz, niż posuniesz do przodu; patrzeć na innych, pędzących na nartach: zły przykład sprawi, że zejdziesz na manowce.
ROZSTRZELANY zostać: zaszczyty.