SENNIK Wybierz literę alfabetu: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż
HOROSKOP Sprawdź: Horoskop codzieny Horoskop urodzinowy
Znaczenie imion Wybierz: Imiona żeńskie Imiona męskie
Wyniki Lotto Wybierz: Lotto Archiwum Lotto Systemy Lotto

Wybierz kolor który mówi o tobie:

czerwien Gdy człowiek identyfikuje się z fioletem to z cała pewnością można powiedzieć, że jest pełny intuicji i uczuć, wielkoduszny oraz władczy.

Ze wszystkich kolorów ten posiada najwięcej intuicji, niczym ametyst pełen jest ducha i myśli. Ci, którzy go wybrali, niekiedy kryją się w cieniu niczym fiołki, w innym zaś czasie są szlachetni i władczy niczym książęta. Posiadają jednak niezwykle (zarówno dla siebie jak i dla innych) zalety. Ich wzrok kieruje się ku gwiazdom raczej niż ku ziemi. Z powodu swojej wrażliwości radko i z trudem ufają innym do końca.

Wiele uwagi poświęcają oni sprawom ducha i inni uważają ich za religijnych. Niezależnie jak ich nazwać, przenika ich zawsze głęboka wiara. Czucie jest ich zaletą: umieją pomóc nie tylko sobie, ale i innym w znalezieniu właściwej drogi. Jeżeli do nich należysz, zawsze bądź posłuszny samemu sobie - doprawdy jesteś niczym klejnot wśród ludzi.

Wróć do listy kolorów

19 Września 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir

Do końca roku zostało 104 dni.

   Sen: Wóz
   Znaczenie: - pojazd - piękny jechać w nim - dobrobyt - wypaść zeń - musisz zmienić plan swój - przewrócić się razem z nim - nieszczęsne postanowienie przyniesie ci dużo trosk - jechać - masz pilne interesy - widzieć jadących - uroczystości - dużo wozów - spełnią się życzenia twoje - wózek dziecięcy - szczęśliwe dzielne małżeństwo - pojazdy z wielu końmi - spełnienie pragnień - widzieć przewrócony - bliskie nieszczęście - pięknie wyładowany - pomyślność w interesach - siana - wielkie szczęście - towarowy - zyskasz wiele dobra materialnego