SENNIK Wybierz literę alfabetu: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż
HOROSKOP Sprawdź: Horoskop codzieny Horoskop urodzinowy
Znaczenie imion Wybierz: Imiona żeńskie Imiona męskie
Wyniki Lotto Wybierz: Lotto Archiwum Lotto Systemy Lotto

Wybierz kolor który mówi o tobie:

czerwien Osoba identyfikująca się z kolorem granatowym jest inteligentna, przywódcza, odpowiedzialna i samowystarczalna.

Granat, według ogólnych poglądów, to kolor 'najmądrzejszy' ze wszystkich, a więc jawisz się jako sędzia, dyrektor lub poważany biznesmen, a to z uwagi na przyjemność, jaką ci sprawia podejmowanie decyzji. Dzięki swojej mądrości potrafisz trafnie oceniać ludzi, oni zaś cenią cię ze względu na twój intelekt (nie darmo granat to faworyzowany przez prawników kolor).

Jeżeli jesteś kobietą, masz tendencje do nadmiernej niezależności i przybierania bez powodu pozycji autorytatywnej. Jako mężczyzna możesz być tak samodzielny, że z trudem przyjmujesz rady od kogokolwiek innego. A jednak zależnie od płci, ludzie, którzy wybierają granat jako kolor swojej osobowości, są świetnymi nauczycielami, ponieważ kochają wiedzę i na niej opierają swój autorytet.

Niektórzy mogą nazwać cię w duchu 'szefem', inni zaś 'głową'. Niestety, jako głowa często zapominasz o potrzebach ciała. Zawsze wiesz, kim jesteś i do czego zmierzasz, ale tylko serce może zapewnić ci wewnętrzną równowagę - toteż zwracaj uwagi na swoje uczucia. Tylko one mogą wskazywać ci twoje potrzeby i rozbudzić wrażliwość na innych.

Wróć do listy kolorów

23 Lutego 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Bądzimir, Damian,
Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma,
Seweryn

Do końca roku zostało 312 dni.

   Sen: Niepogoda
   Znaczenie: - wszystko będzie dobrze