SENNIK Wybierz literę alfabetu: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż
HOROSKOP Sprawdź: Horoskop codzieny Horoskop urodzinowy
Znaczenie imion Wybierz: Imiona żeńskie Imiona męskie
Wyniki Lotto Wybierz: Lotto Archiwum Lotto Systemy Lotto

Wybierz kolor który mówi o tobie:

wrzos Osoba określająca siebie kolorem jasno zielonym jest nowatorska, skłonna do zmian, przygód i nie potrzebująca dodatkowej motywacji.

Dla określenia swojej tożsamości wybrałeś kolor wiosennej trawy i zielonych jabłek. Jako kombinacja zieleni i jasnożółtego jesteś przyjacielem wszystkich i wykazujesz ogromną giętkość. Ludzie lubią cię dla twojej otwartości i umiłowania przygód. Zawsze rozmyślasz nad jakimś rewolucyjnym projektem lub przedsięwzięciem, które pozwoliło by ci w krótkim czasie stanąć na szczycie - ale i tak niedługo się tam zatrzymasz - wszelka rutyna jest ci wstrętna.

Jesteś osoba skłonna do zmian, kochającą przygody i uroczą ale brak ci wrażliwości na własne potrzeby emocjonalne. Świat działa raczej na twój umysł niż na serce i możesz zajść w ten sposób bardzo wysoko. Twoją największa zaletą jest wszechstronne zainteresowanie światem zewnętrznym, począwszy od gwiazd a na minerałach kończąc. Dążysz do maksymalnego wzbogacenia i rozszerzenia własnego ja i pełnego wykorzystania swoich możliwości.

Wróć do listy kolorów

21 Listopada 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada,
Maria, Piotr,
Regina, Rena, Rufus,
Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.

   Sen: Kobza
   Znaczenie: - zawsze jest zapowiedzią radości