Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


LENISTWO
najczęściej reakcja nerwów na przemęczenie; taki sen należy traktować jako ostrzeżenie i bardziej zważać na stan zdrowia.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
SPOLICZKOWANIE dostać policzek: uwaga na pochopne, nie przemyślane decyzje; wymierzyć komuś policzek: zużywasz swą energię na sprawy, które na to nie zasługują.
MUZYKA próba osiągnięcia harmonii wewnętrznej, dążenie do pokonania niepokojów duszy i braku równowagi; usłyszeć piękną: miłe towarzystwo i przyjemności; brzydka: przykra znajomość albo nieporozumienia i zgrzyty w kręgu przyjaciół lub znajomych; grać pięknie: szczęście w zaciszu domowym; brzydko: konflikty i kłótnie w rodzinie.
KONCERT otrzymać zaproszenie: zostaniesz przyjęty w jakimś towarzystwie ze szczególną atencją; słuchać muzyki w sali koncertowej: poznasz sławnego artystę.
SZKARłAT dobre zdrowie i zdrowe stosunki pod każdym względem.
PAJąK uważaj na siebie, zwłaszcza w kontaktach z kobietami; możliwe także podrażnienie kory mózgowej; szczęście lub dobrobyt wiszą na włosku.
WODA MINERALNA pić: nieszkodliwa i tania radość; silnie gazowana: radość szczególnie pikantna, o niezwykłym uroku.
PIóRO (DO PISANIA) posługiwać się nim: wkrótce wiadomości.
PASZTET widzieć: przyjemności; przyrządzać: nieszkodliwe, niewinne rozkosze; spożywać: dobre zdrowie i świetne samopoczucie, jeśli zachowasz umiar.
KAPTUR (CZAPKA) widzieć lub mieć na sobie: znajdziesz dobrą ochronę.