SENNIK Wybierz literę alfabetu: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż
HOROSKOP Sprawdź: Horoskop codzieny Horoskop urodzinowy
Znaczenie imion Wybierz: Imiona żeńskie Imiona męskie
Wyniki Lotto Wybierz: Lotto Archiwum Lotto Systemy Lotto

Szczegóły systemu 3-skreśleniowego:

Wszystkie liczby biorące udział w losowaniu Multi Lotka dzielimy na parzyste i nieparzyste.

Liczby parzyste i nieparzyste dzielimy na 16 zestawów po 5 liczb, tzn. pierwszy zestaw to: [1,3,5,7,9], drugi zestaw to: [2,4,6,8,10], trzeci: [11,13,15,17,19], czwarty: [12,14,16,18,20], itd.

Wybieramy zestaw do gry, który ma najdłuższą przerwę w trafieniu tzn. ten, w którym najdłużej nie były trafione co najmniej 3 liczby.

Bierzemy 10 zakładów Multi Lotka i zakreślamy na każdym z nich tylko 3 z 5 liczb wytypowanego do gry zestawu, tak aby każda liczba występowała z każdą, zgodnie z poniższą tabelą.

Zaczynamy grę od stawki podstawowej jednym lub więcej zakładami według poniższej tabeli. Wszystkie wartości liczbowe dotyczą złotówek!

Jeżeli została trafiona trójka w zestawie, kończymy grę tym zestawem i wybieramy inny według punktu 3.

Jak wynika z powyższego opisu, system 3-skreśleniowy jest efektywny i skuteczny, tylko że może wymagać dużych nakładów finansowych, w przypadku, gdy opóźnia się trafienie 3-ki (system zakłada, że trafienie poprawnie wytypowanego zestawu nastąpi w przeciągu najbliższych 10 losowań, jednak z tym różnie bywa).

Do poprawnego i efektywnego typowania zestawów do gry musisz prowadzić codzienną statystykę, analizować, które zestawy zostały trafione i w jakich odstępach czasu.

Mimo wszystko odradzam grę takimi systemami jak ten. Jest on podany w ramach ciekawostki!

21 Listopada 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada,
Maria, Piotr,
Regina, Rena, Rufus,
Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.

   Sen: PANTOFEL
   Znaczenie: znamionuje twój stosunek do spraw materialnych; pragniesz osiągać korzyści materialne nawet kosztem marzeń i życia prywatnego; widzieć: ostrzeżenie, abyś nie pozwolił się przez kogoś zdominować; kupować: popełnisz wielkie głupstwo; otrzymać w podarunku: dla osób stanu wolnego oznacza zaręczyny lub małżeństwo; dla żonatych i zamężnych konieczność podporządkowania się woli współmałżonka; nosić: licz się z przykrą sceną w domu; drewniany: masz dyktatorskie zapędy.