Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


MOST
jeśli jest cały: pozytywny znak na przyszłość; widzieć: uda ci się pogodzić sprzeczne interesy i osiągnąć korzyści; ujrzeć ich wiele: zmartwienia; przechodzić przez most: trzeba się mieć na baczności; upaść na moście: potknięcie w interesach; przechodzić przez stary, niepewny: uda ci się szczęśliwie wyjść z opresji; przechodzić przez bardzo długi: wielki postęp w życiu.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
HIENA ujrzeć ją: ostrzeżenie przed rabunkiem, złodziejami; zobaczyć stado: katastrofa w kraju; czuć się przez nią zagrożonym: znajdziesz się w rozpaczliwej sytuacji; zabić ją: wyratujesz się z opresji.
SZLACHCIANKA/SZLACHCIC honor.
KARTOFLE męski znak seksualny; wyraz dojrzałości, umierania, przemijania; widzieć je na polu w słoneczny dzień: harmonijne pożycie małżeńskie; przy złej pogodzie: konflikty i swary domowe; zbierać: szczególna troska o rodzinę; obierać: oszczędności w budżecie domowym.
KOKTAJL pić: tęsknota za odmianą; przyrządzać: nieporozumienia w życiu prywatnym.
GRAD stoisz w obliczu strat materialnych lub duchowych; widzieć: wielkie szkody; patrzeć nań z bezpiecznego miejsca: niezadowolenie i zły humor; znaleźć się w jego zasięgu: ruina życia rodzinnego
AKWARIUM widzieć: nieprzyjemności; zobaczyć w nim ryby i płazy: szczęście; samemu w nim pływać: grożą straty.
MINISTER widzieć albo mieć z nim do czynienia: spełnienie marzenia; być nim: marzenie się nie ziści.
LENISTWO najczęściej reakcja nerwów na przemęczenie; taki sen należy traktować jako ostrzeżenie i bardziej zważać na stan zdrowia.
PODAROWAć coś komuś: znajdziesz zrozumienie i pomoc w pewnej sprawie.