Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


PLUSKWA
prawie zawsze sygnalizuje zakłócenia systemu nerwowego lub mózgu; widzieć lub być przez nią ugryzionym: opłaci się twój upór i hart.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
WYSTAWIć NA SPRZEDAż cokolwiek: szczęście w handlu.
KOłO symbol ponadczaspwości, nieskończoności; również znak dopełnienia się biegu życia i ludzkich idei; widzieć: czekają cię zmiany w życiu; im szybciej obraca się koło, tym prędzej one nastąpią; jeżeli koło jest nieruchome, odmiany mogą być mało znaczące albo negatywne; zakreślać: zagmatwasz jakąś sprawę do takiego stopnia, że nie będzie z niej wyjścia; znaleźć się w nim: ktoś wprowadzi cię w błąd.
SZUFLADA otworzyć i ujrzeć pustą: ostrzeżenie przed kradzieżą.
WIERżBA spotkasz osobę, z którą będziesz mógł postępować jak zechcesz; ujrzeć i zrywać bazie: nowa znajomość przerodzi się w poważne uczucie; płacząca: odwiedzi cię przyjaciółka, aby otworzyć przed tobą serce i powierzyć ci swoje troski.
HAFCIARZ/HAFCIARKA będziesz dobrze zarabiać albo udowodnisz swoją zręczność.
ORKIESTRA widzieć: zapowiedź udziału w wielkiej imprezie; grać albo dyrygować nią: wstąpisz do jakiejś organizacji lub zostaniesz jej założycielem.
OCET coś jest realizowane, ale nie po twojej myśli; widzieć: kłopoty, niedogodności spowodowane czyjąś zawiścią; używać go w kuchni: konflikt rodzinny; okłady z octu: próbując naprawić błędy jeszcze bardziej pogorszysz sytuację.
PAPUGA zobaczyć albo słyszeć ją mówiącą: ktoś wypaple twoją pilnie strzeżoną tajemnicę.
OGRODNIK/OGRODNICZKA zmartwienia.