Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej




Wyszukiwarka snow:


STARZEC/STARUSZKA
ujrzeć: zaczynasz się starzeć; być starcem: zdrowe potomstwo.

wroc do listy hasel





Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
ZAMKNIęTYM BYć samotność, za którą może kryć się kokieteryjna gra w celu szybkiego powrotu do towarzystwa.
WYKAłACZKA widzieć: ulgi w podatkach i innych wydatkach; używać jej: czeka cię przykra operacja finansowa.
OJCIEC w snach dziewcząt i kobiet symbolizuje elementy męskie w ich psychice; często sen o ojcu wyraża szczególny szacunek dla nauczycieli, duchownych, wychowawców; u mężczyzn rozrachunek z narzuconymi albo wymuszonymi - a tym samym uciążliwymi - zasadami, nakazami, wymaganiami; ujrzeć własnego, żyjącego: zamierzasz sprowadzić na rodzinę hańbę i sen wzywa cię do opamiętania; zmarłego: nieoczekiwana radość lub pomoc.
ORZECH LASKOWY rozłupać: sttkces w wyniku żmudnej pracy; jeść: stracisz zęby.
POCZTA powinieneś zastanowić się nad swoją lekturą, skorygować ją; spotkać listonosza: zapowiedź ważnej wiadomości; ujrzeć budynek pocztowy lub wejść do niego: dowiesz się nowości, ledwie zasiądziesz przy swoim stoliku w kawiarni albo knajpce; napotkać doręczyciela przekazów pieniężnych: czekają cię wydatki; natknąć się na pocztyliona: udasz się wkrótce w podróż - poślubną lub inną; zobaczyć wóz pocztowy z paczkami: otrzymasz prezent.
CZARY widzieć: kiedy spotkasz dawnego znajomego, zdziwisz się, jak bardzo się zmienił; czynić: nie będziesz w stanie zmienić czegoś, aczkolwiek wiele byś za to dał.
SKOWRONEK widzieć: szybki wzlot, błyskawiczna kariera; słyszeć jego śpiew: dobre widoki na przyszłość.
MRóZ pojednanie ze skłóconymi przyjaciółmi.
WIERTłO długotrwała choroba; pracować posługując się wiertłem: ciężka, niestety bezowocna praca; wywiercić nim dziurę w ziemi: śmierć bliskiej osoby.