Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


STOLARZ/STOLARKA
ujrzeć go przy pracy: pewien przyjaciel lub znajomy wprowadzi cię w krąg interesujących ludzi; warsztat stolarski: dodatkowe zajęcie.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
KOSZ NA BIELIZNę padniesz ofiarą podstępnego człowieka.
STUDNIA źle, jeśli jest wyschnięta; dobrze, jeśli pełna wody; ujrzeć: przelotny flirt przerodzi się w głęboką namiętność; z czystą wodą: dobre spekulacje; gdy woda się przelewa: straty; czerpać z niej wodę: związki z innymi ludźmi; w zależności od tego, czy woda jest czysta czy mętna, człowiek jest wiemy lub fałszywy.
LICZBA sen o szczęściu, który może się spełnić; należy zapamiętać liczby i postawić na nie podczas gry, np. na loterii.
JABłKO znak miłości; dążenie do dobrych, korzystnych stosunków życiowych; widzieć: wesele; jeść smaczne jabłka: szczęście, szczęśliwe zaślubiny; jeść robaczywe: rozstanie i smutek; jabłoń przed zbiorem: znakomity postęp w interesach; jabłoń kwitnąca albo pokryta owocami: nadciąga radosna wieść, która będzie ważna dla późniejszego życia.
DUKATY wysoki urząd i zaszczyty.
AKADEMIA widzieć: postępy intelektualne; uczęszczać do niej: szczęśliwa przyszłość; być do niej wybranym: wielkie zaszczyty, ale zarazem monotonne, oderwane od rzeczywistości życie.
FONTANNA widzieć: kosztowne przyjemności; jeżeli woda z niej cię opryska: przyjemności będą miały przykre następstwa.
KONICZYNA uprawiać ją albo ujrzeć pokrytą nią łąkę: szczęście w gospodarstwie; biała: już wkrótce poczujesz się szczęśliwym człowiekiem; czterolistna: szczęście i powodzenie w miłości.
PIłOWAć paznokcie: nuda; drzewo: niepewne przedsięwzięcie.