Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej
Wyszukiwarka snow:


TANGO
tańczyć lub widzieć tańczących je: popełnisz głupstwo, ale nie będziesz tego żałował.

wroc do listy hasel

Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
CZYżYK spotkasz prostaków i będziesz musiał z nimi przebywać.
KONOWAł, SZARLATAN nie trać swojego bezcennego czasu.
MUSZTARDA będziesz się imał zagmatwanych interesów.
BALET oglądać: rozczarowanie ze strony osoby, po której wiele sobie obiecywałeś; uczestniczyć w nim: ogólne rozczarowanie.
NARTY widzieć: ostrzeżenie przed stromą drogą; jechać na nich: w jakiejś sprawie raczej się cofniesz, niż posuniesz do przodu; patrzeć na innych, pędzących na nartach: zły przykład sprawi, że zejdziesz na manowce.
MężCZYZNA u kobiet znaczenie seksualno-erotyczne, u mężczyzn próba rozliczenia się z samym sobą przez uświadomienie sobie swoich braków; widzieć lub obcować z nim: starszy mężczyzna - otrzymasz dobrą radę; spotkanie z młodym wprowadza niepokój; jeśli młoda dziewczyna spotyka mężczyznę we śnie, w rzeczywistości będzie musiała jeszcze na niego poczekać; kobieta bita we śnie przez mężczyznę jest albo będzie przez niego na jawie niewymownie kochana; gruby: miłość kogoś, kto będzie uprzedzał każde życzenie kobiety.
JEDEN (LICZBA) widzieć: szczęście; duża, namalowana czerwoną farbą cyfra: wygrana na loterii, jeśli na losie było dużo jedynek.
DUCH symbol fantomu, za którym gonisz; widzieć: przykre wiadomości; rozmawiać z nim: mile, dobre wrażenia.
CYLINDER jako kapelusz nosić: weźmiesz udział w jakiejś szczególnie uroczystej imprezie; jako lampę widzieć lub czyścić: spodziewasz się, że przyjdzie ci odnośnie do pewnej sprawy jakiś szczególny pomysł, ale tak się nie stanie; jako cześć maszyny, urządzenia: wiele pracy.