Wybierz litere:
"A" "B" "C" "D" "E" "F" "G" "H" "I" "J" "K" "L" "M" "N" "O" "U" "P" "R" "S" "T" "W" "Z"
Wroc do strony glownej




Wyszukiwarka snow:


WODOSPAD
widzieć: członek rodziny zostanie zrujnpwany.

wroc do listy hasel





Inne hasla z naszego sennika:


SenJego znaczenie:
PIEC KAFLOWY grzać się przy nim: brak ci chęci do pracy i działania.
BUDZIK słyszeć go: nieprzyjemna albo wręcz przykra niespodzianka.
SZPARAGI należy jednoznacznie interpretować jako symbol seksualny; widzieć: namiętne przeżycie; jeść: skrucha z powodu przeżycia, w którym dałeś się ponieść emocjom i namiętnościom.
PAZNOKCIE (U RąK) powiązane są z procesami sądowymi i ostrymi polemikami; piłować je: nuda; łamliwe do tego stopnia, że nie można w rękach utrzymać przedmiotu: strach przed spustoszeniami psychicznymi.
NOS problem potencji, najczęściej seksualnej; równocześnie symptom ewentualnej choroby mózgu albo jego podrażnienia; ujrzeć szczególnie wielki, rzucający się w oczy: jest to ostrzeżenie, abyś nie mieszał się w cudze sprawy; mieć takiż: realizując swoje plany albo wykonując jakąś pracę nie daj się dezorientować innym; nie móc oddychać: przeszkody i trudności w jakimś zamierzeniu; krwawić z nosa: uszczerbek na majątku.
MDłOśCI mieć je: chwilowa niedyspozycja, niedomaganie.
TEATR wydarzenia na scenie odnoszą się do twojego życia, do jego niejasnych momentów lub ważkich epizodów; widzieć: dasz się ponieść iluzjom i złudzeniom; siedzieć na widowni: niepowodzenie spowodowane brakiem trzeźwości, ułudą.
KIELICH widzieć: gorzkie cierpienie; pić z niego: pokój i radość; upuścić i stłuc: otrzymasz złą wiadomość.
ZEGAR NA WIEżY słyszeć jego uderzenia: stoisz przed ważną decyzją.